S.O.S. POROZMAWIAJMY O DZIECIACH – spotkania edukacyjne dla opiekunów zastępczych

ORGANIUJEMY SPOTKANIA EDUKACYJNE DLA OPIEKUNÓW ZASTĘPCZYCH

Projekt S.O.S. POROZMAWIAJMY O DZIECIACH realizujemy przy współpracy z Fundacją Projekt ROZ od 2017 roku. Jest to cykl bezpłatnych spotkań edukacyjnych dla opiekunów zastępczych, na których poruszane są tematy związane z pracą opiekuna zastępczego. Projekt jest odpowiedzią na potrzeby osób pracujących z dziećmiw charakterze opiekuna zastępczego oraz osób pracujących z dziećmi z pieczy zastępczej. Dokładamy wszelkich starań, żeby spotkania były na wysokim poziomie merytorycznym i dotyczyły obszarów, które interesują uczestników.

Propozycje zakresu i tematów spotkań prosimy przesyłać na adres mailowy: fundacja@fundacjamichalskich.pl.