Wraz z Fundacja Projekt ROZ zapraszamy opiekunów/rodziców zastępczych oraz osoby, które bezpośrednio pracują z dziećmi w charakterze wychowawców na XXXXIX bezpłatne Spotkanie on-line S.O.S. “Porozmawiajmy o dzieciach” Sen: Klucz do Zdrowia i Dobrego Samopoczucia w dniu 31.01.2024 (środa) o godz. 18:30.

Tematyka:

😴 Dlaczego Sen jest Tak Istotny?

😴 Jakie są negatywne skutki chronicznego braku snu.

😴 Rozprawiamy się z Mitami na Temat Snu

😴 Apteczka na Dobry Sen – Zestaw Ratunkowy

😴 Czas na pytania i rozmowę.

Spotkanie poprowadzi:

Dawid Zięba, trener oraz terapeuta specjalizujący się w nurcie poznawczo-behawioralnym leczenia bezsenności. Prowadzi terapię dla dzieci w pieczy zastępczej. Członek Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Twórca marki Solve&Sleep.

Parę słów od Dawida nt. spotkania…
Witajcie! Jestem Dawid Zięba, trener oraz terapeuta specjalizujący się w nurcie poznawczo-behawioralnym leczenia bezsenności. Mam ogromną przyjemność zaprosić Was na niezwykle istotne szkolenie, które pozwoli zgłębić temat snu i jego znaczenia w naszym codziennym życiu.
Dlaczego Sen jest Tak Istotny?
Czasem bagatelizujemy sen, nie zdając sobie sprawy z jego ogromnego wpływu na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. W trakcie naszego szkolenia przyjrzymy się temu, dlaczego sen jest kluczowym elementem dla naszego zdrowia, jak wpływa na naszą produktywność i samopoczucie oraz jakie są negatywne skutki chronicznego braku snu.
Rozprawiamy się z Mitami na Temat Snu
Mitów na temat snu krąży wiele, a niektóre z nich mogą wprowadzać nas w błąd. Przygotowana przez nas sesja pozwoli odrzucić nieprawdziwe przekonania i dostarczy naukowych faktów dotyczących snu, aby móc lepiej zrozumieć jego znaczenie dla naszego organizmu.
Apteczka na Dobry Sen – Zestaw Ratunkowy
W ramach szkolenia przygotujemy specjalną “Apteczkę na Dobry Sen”. Zbierzemy najlepsze praktyki, strategie oraz techniki, które pomogą walczyć z bezsennością i poprawią jakość naszego snu. Każdy uczestnik otrzyma praktyczne narzędzia, które będą mogli zastosować nie tylko u siebie, ale również przekazać dalej, wspierając innych.
Nie czekajcie, dołączcie do naszego szkolenia, aby razem odkryć tajniki zdrowego snu. Data szkolenia, miejsce i szczegóły rejestracji znajdują się poniżej. Liczba miejsc ograniczona, dlatego zachęcam do szybkiej rejestracji!
Serdecznie pozdrawiam,
Dawid Solve&Sleep

 

.

 

.