TRWA REKRUTACJA DO V EDYCJI UNIWERSYTETU SUKCESU❗❗❗
Wspieramy projekt i polecamy kobietom, które ukończyły 18 lat i mają trudną sytuację, również dla osób z pieczy zastępczej, a które chciałyby skorzystać z szansy na niesamowitą przygodę życia i pracę marzeń!
❗ UDOSTĘPNIJ i pomóż nam dotrzeć do przyszłych uczestniczek V edycji Uniwersytetu Sukcesu ❗
📚 Uniwersytet Sukcesu organizowany przez Fundacja Digital University to jedyny w Polsce tak kompleksowy i bezpłatny program edukacyjny dla kobiet, dzięki któremu zaczynając nawet bez doświadczenia mają szansę zdobyć swoją wymarzoną pracę w #IT.
💻W tym roku uczestniczki będą mogły się kształcić w jednym z trzech kierunków:
👉 UX Designer
👉 Java Developer
👉 Frontend Developer
Po ukończeniu kursu uczestniczki będą mogły odbyć płatne staże u Partnerów programu.
Do programu mogą zgłaszać się kobiety w wieku 18-25 lat. Rekrutacja potrwa do połowy maja, a dostępnych jest 80 miejsc.👩‍💻
Partnerzy:
Nationale-Nederlanden