Jesteśmy Fundacją realizującą projekty mające na celu wspieranie dzieci pozbawionych domu rodzinnego. Spośród wielu projektów dedykowanych dzieci i młodzieży z pieczy zastępczej największym naszym dotychczasowym przedsięwzięciem jest dom w Pychowicach dla 8 dzieci, prowadzony przez rodzinę zastępczą. Dom został wybudowany dzięki wsparciu wielu darczyńców i jest prowadzony przez naszą Fundację w ramach zadania publicznego finansowanego ze środków Miasta Krakowa. Potrzebujemy jednak dodatkowego wsparcia.

➡ Nadchodzi wiosna, a wraz z wiosną dzieci z naszego domu będą potrzebowały rowery, hulajnogi, rolki, które umożliwią im aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu 🌿
➡ Jak można nam pomóc🧡❓
Przekazując zakupiony sprzęt lub przeznaczając środki na ten cel przelewem na nr konta Fundacji PKO Bank Polski SA O/Kraków 59 1020 2892 0000 5002 0559 2995 (tytuł przelewu: Akcja rower dla dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Pychowicach).
➡ Co będziesz z tego mieć❓
Staniesz się naszym Darczyńcą, dzięki któremu dzieciaki będą mogły spędzać aktywnie swój czas u boku troszczącej się o nich Rodziny.
➡ Jesteś chętny do pomocy 💪❓
Jeśli tak, skontaktuj się z nami mailowo 📧fundacja@fundacjamichalskich.pl lub ☎️ 728908236, udzielimy Ci informacje, które ułatwią odpowiedni zakup sprzętu dopasowanego do potrzeb każdego dziecka.
Dziękujemy 🧡