Budujemy nowy DOM SUPERBOHATERÓW w podkrakowskich Janowicach. Nadszedł długo wyczekiwany moment: wreszcie możemy wtajemniczyć Was w szczegóły projektu Dom Superbohaterów domsuperbo.pl! 😊
➡️ Czym w ogóle jest Dom Superbohaterów 🏠❓
To niezwykły projekt, który w podkrakowskich Janowicach powstaje z inicjatywy prywatnych osób, darczyńców oraz Fundacji im. Jacka i Piotra Michalskich. Jest to Rodzinny Dom Dziecka, w którym rodzinę i bezpieczne miejsce do życia znajdzie ósemka fantastycznych dzieciaków, potrzebujących opieki, akceptacji i dobrych uczuć.
➡️ Co robimy 🧐❓
Organizacją domu zajmujemy się całościowo: od pozyskania funduszy i inwestorów, przez nadzór nad projektowaniem i budową domu po rekrutację rodziny, która poprowadzi Dom Superbohaterów.
➡️ Jak możesz nas wesprzeć 🤝❓
Przede wszystkim pomóż nam dotrzeć do jak największej ilości osób 🙏. Poprzez udostępnianie tego posta, naszej strony, poprzez śledzenie naszych poczynań, polubianie i komentowanie naszych wpisów na FB dotrzemy do wielu odbiorców, a tym samym mamy większe szanse dotarcia do szerszego grona darczyńców i inwestorów.
➡️ Co będziesz z tego mieć 💪❓
Staniesz się bohaterem Domu Superbohaterów, w którym dzieciakom stworzymy bezpieczną do życia przestrzeń u boku troszczącej się o nich Rodziny.

To jak? Wchodzisz w to? 🥳

➡️ Projekt można wesprzeć finansowo. Nie pobieramy prowizji od wpłat Darczyńców ani opłat za prowadzenie subkonta Domu Superbohaterów. Każda darowizna zostanie w 100% przeznaczona na rzecz Domu.

Dane do przelewu

Fundacja im. Jacka i Piotra Michalskich
PKO BP 94 1020 2892 0000 5502 0559 3381
W tytule przelewu: Dom Superbohaterów

Jeśli potrzebujesz umowy darowizny lub potwierdzenia wpłaty prosimy o kontakt na adres: fundacja@fundacjamichalskich.pl

➡️ Poszukujemy rodziny, która poprowadzi Dom Superbohaterów w Janowicach i sprawować będzie opiekę nad kilkorgiem dzieci. W domu etatowo może pracować jedno z Was lub oboje. Jeżeli nad tym myślisz – ZGŁOŚ SIĘ! Możesz również pomóc, przekazując informację dalej!

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń – rozwiejemy Twoje wątpliwości i opowiemy o szczegółach procesu rekrutacyjnego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

fundacja@fundacjamichalskich.pl
+48 728 908 236

Dowiedz się więcej o rekrutacji