Zapraszamy na XXXIII bezpłatne Spotkanie on-line S.O.S. “Porozmawiajmy o dzieciach” DLA KOGO I KIEDY? Superwizja, coaching, terapia, tutoring, które odbędzie się w dniu 27.10.2021 (środa) o godz. 19:00.

Co to jest superwizja, coaching, terapia, tutoring i kiedy z nich korzystać?

💡 SUPERWIZJA Ewa Domagalska-Kurdziel

Pedagog, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Długoletni pracownik Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży CMUJ. Superwizuje Rodzinne Domy Dziecka.

💡 COACHING Katarzyna Pawłowska

Coach od ponad 10 lat, mentorka, matka, żona, liderka i menadżerka. Akredytowany coach ACC. Współdziała w projekcie Life Coaching – zaopiekuj się opiekunem.

💡 TERAPIA Marcin Drewniak

Terapeuta rodzinny, terapeuta uzależnień. Pomaga tam, gdzie są trudności w komunikacji, gdzie różne historie rodzinne się kumulują. Pracuje z młodymi ludźmi, dla których ważne są rozmowy o świecie i o nich.

💡 TUTORING Elżbieta Matusiak

Mama, żona, opiekunka/ciocia, trenerka, pedagog społeczny. Prezeska Zarządu Fundacji PROJEKT ROZ. W każdej sytuacji mówi o tym, jak pomagać, czym jest pomaganie i jak się do niego przygotować. Zwolenniczka współpracy, a nie współzawodnictwa.

Zapisy przez FORMULARZ

Zapraszamy!