W ostatnich dniach nasza Fundacja nawiązała współpracę, która pomoże poszerzyć naszą ofertę dla podopiecznych o kolejny obszar pomocy.  Nasz Projekt “Start w samodzielność” uzyskał wsparcie od Kancelarii Radców Prawnych Konieczny Wierzbicki w Krakowie.

W ramach tego projektu obejmujemy wsparciem młode osoby, z którymi współpracujemy w sposób indywidualny i długofalowy, towarzysząc w całym procesie usamodzielnienia. Dokonujemy wspólnie analizy mocnych, słabych stron oraz możliwości, pomagamy w tworzeniu i realizacji planu usamodzielniania. Wsparcie Kancelarii Konieczny Wierzbicki pomoże nam skuteczniej pomagać naszym podopiecznym, pomagając im rozwiązywać również problemy natury prawnej.

Kancelaria Konieczny, Wierzbicki, wraz z powołaną Fundacją “Prawo dla technologii” będą świadczyć usługi prawne dla podopiecznych fundacji m.in. w sprawach  spadkowych, pomocy prawnej w kwestiach majątkowych i związanych z nieruchomościami.

Na co dzień Kancelaria, kierowana przez Michała Koniecznego oraz Marcina Wierzbickiego świadczy usługi z zakresu doradztwa podmiotom gospodarczym na całym świecie,  w obszarach szeroko rozumianego prawa w IT, prawa nieruchomości, własności intelektualnej, korporacyjnego oraz prawa międzynarodowego.