“Konkurują ludzie MALI. Współpracują DUZI. Pomagają WIELCY.”

Nasza Fundacja wspiera młode osoby w procesie usamodzielnienia, dlatego oprócz własnych projektów nawiązujemy współpracę z innymi organizacjami umożliwiając młodzieży zdobycie nowych umiejętności przydatnych w dorosłym życiu.

W ostatnim czasie współpracowaliśmy z naszym partnerem Fundacją Digital University przy organizacji edukacyjnego programu Uniwersytet Sukcesu skierowanego do młodych dziewczyn, które poszukują swojej drogi zawodowej oraz wchodzą na rynek pracy.

We wrześniu br. weszliśmy również we współpracę przy organizacji szkolenia Fundacji ONE DAY i Kulczyk Foundation na terenie Krakowa, które miało na celu rozwijanie kompetencji społecznych, budowanie pewności siebie, testy i analizę predyspozycji zawodowych i zainteresowań, zdolności poznawczych oraz testy Gallupa.