WSPIERAMY MŁODE OSOBY W PROCESIE USAMODZIELNIANIA SIĘ!

Razem z Fundacja Digital University prowadzimy rekrutację do projektu UNIWERSYTET SUKCESU II Edycja.

Dla kogo?

Zapraszamy dziewczyny w wieku 18-25 lat, które obecnie przebywają lub opuściły domy dziecka, placówki opiekuńczo-wychowawcze, rodziny zastępcze, lub po prostu mają trudną sytuację finansową lub osobistą.

Zakres:

• Wstęp do programowania, blogowania i prowadzenia kanału YouTube,
  • Kampanie social media,
  • Warsztaty Design Thinking,
  • Przedsiębiorczość, kariera i motywacja,
  • Budowanie pewności siebie – jak uwierzyć w siebie i pokonać negatywne nawyki,
  • Jak planować swoją przyszłość określając swoje predyspozycje,
  • Jak napisać swoje CV i jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej,
  • Podstawy prawne nowych technologii, social media, cyberbezpieczeństwo, sztuczna inteligencja.

Korzyści?

Najbardziej zaangażowane osoby mają szansę otrzymać staż zawodowy w firmach partnerów Fundacji Digital University i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.

Informacje o projekcie można znaleźć pod linkiem: Uniwersytet Sukcesu lub pod nr tel. 728 908 236

Formularz zgłoszeniowy: Formularz, Przycisk: „Zgłoś się” lub napisz do nas na fundacja@fundacjamichalskich.pl

Zapraszamy!