DOM DLA RODZINY

POMAGAMY DZIECIOM W POWROCIE DO DOMU RODZINNEGO

Projekt Dom dla Rodziny ma na celu umożliwienie powrotu dzieci przebywających w Rodzinnych Domach Dziecka do ich domu rodzinnego. W związku z realizacją projektu, zorganizowaliśmy pomoc dla samotnego ojca piątki dzieci z okolic Krakowa, które nie mogły z nim mieszkać ze względu na złe warunki mieszkaniowe. W ramach pomocy Fundacja wynajęła dla rodziny dom na okres jednego roku i umożliwiła powrót dzieciom. W tym czasie Fundacja podejmuje kroki mające na celu uregulowanie kwestii spadkowych oraz własnościowych nieruchomości ojca dzieci. Rodzina zamieszkała w wynajętym domu z dniem 1 lipca 2016 roku.

Zachęcamy Państwa do wsparcia projektu i pomocy w wyposażeniu domu w podstawowe i niezbędne rzeczy: 5 łóżek jednoosobowych, 5 szafek, 5 biurek oraz 5 kompletów pościeli, jak również środków czystości. Pomoc organizujemy dla: dwóch dziewczynek w wieku 8 i 15 lat oraz trzech chłopców wieku 12, 14 i 21 lat. Szczegółowa lista rzeczy jest dostępna w Biurze Fundacji.

Projekt Dom dla Rodziny można wesprzeć wpłacając darowiznę na konto Fundacji : PKO Bank Polski SA O/Kraków 59 1020 2892 0000 5002 0559 2995, wpisując w tytule przelewu „Darowizna dla rodziny z okolic Krakowa”. Można skorzystać również z formularza umożliwiającego wpłatę środków za pomocą systemu PayU, znajdującego się w zakładce Wsparcie. Osoby, które chciałyby pomóc w zakresie rzeczowym lub jako wolontariusze, prosimy o kontakt z naszym biurem.